7. 4. 2017

ZADÁNO PRO ŽENY

Ředitelka KC Jaroslava Havlíčková se rozhodla obnovit typ pořadu, který byl úspěšný v Lanškrouně asi před čtvrt stoletím. Vymyslela a s použitím „místních zdrojů“ zorganizovala večer nazvaný Zadáno pro ženy. Sama v něm hrála na klavír, tančila a také fungovala jako modelka. To by kromě ní snad zvládl už jen Superman 
V pátek 7. dubna dorazilo v 7 večer na zámek zhruba 180 žen nejrůznějšího věku. Po úvodním welcome drinku, který dodala vínotéka Poklady z Moravy, sledoval plný sál sled vstupů módních přehlídek, hudby, tance i rad z oblasti kosmetiky a ženského šarmu.
Hvězdou večera byl moderátor Šimon Knápek, který pochází z Lanškrouna, ale nyní už se pohybuje na divadelních scénách po celé republice. Hudbu obstaralo Duo J + V (Jaruška Havlíčková a Vendula Steidlová, rozená Pirklová), Módní přehlídku připravila z nabídky svého obchodu paní Táňa Preisnerová, modelkami byly především tanečnice z I.Z. Dance studia (ale také dva odvážní mladí muži  ). Vizážistické rady poskytla paní Eva Vičarová a o kráse ženského šarmu pohovořila z pódia Daniela Skálová (Páclová). Jako překvapení večera byla připravena ukázka pole dance (tanec u tyče).
Program trval tři hodiny, včetně přestávky, během které nabídl ochutnání dalších vín pan Jakub Martinec. Některé divačky po skončení ještě u vína diskutovaly o tom, co večer viděly, jiné využily sál k tanci při improvizované diskotéce…

Líbí se vám tato fotogalerie?

share

Uzavření pokladny KC Lanškroun

Vážení návštěvníci, pokladna Kulturního centra Lanškroun bude od pondělí 8. srpna 2022 do 31. srpna 2022 UZAVŘENA. Vstupenky je možné zakoupit v Infocentru Lanškroun a online na našem webu. Děkujeme za pochopení.