19. 7. JIŽ PROBĚHLO

420PEOPLE: EVER

21:30 | zámecká zahrada

Kdo jste, když se nikdo nedívá? A kdo jste, když vás pozorují? Odpovědi nabídne “rituální taneční sci-fi “ EVER v choreografii Václava Kuneše s hudbou od Exhausted Modern. Představení je součástí FreshDance festu. Akce se uskuteční za každého počasí.

„Kdo jsme, když nejsme na sociálních sítích. Co nás nutí stavět se dobrovolně na piedestal? Jsme jen objekty v galerii v záři reflektoru, který odřízne vše, co se skrývá ve tmě?“

Nejnovější inscenace EVER v choreografii Václava Kuneše vznikla v ověřené spolupráci s dramaturgyní Lucií Němečkovou. Současná minimalistická scénografie Lucie Škandíkové, nadčasové kostýmní zpracování designérky Olo Křížové a neutichající tempo elektronické hudby ve speciálním setu od jednoho z nejvýraznějších českých DJs a zvukového mága Ladislava Zensora alias Exhausted Modern přenese diváky na intimní místo, kde čas a ani prostor nehrají roli. A rozhodně si nenechte ujít tanečníky: Francescu Amy Amante/Elišku Jirsovou, Veroniku Tököly, Filipa Staňka a Michala Tomana.

Recenze 

420PEOPLE je soubor současného moderního tance, do jehož názvu si tvůrci vepsali českou telefonní předvolbu. Soubor založili choreografové Václav Kuneš a Nataša Novotná na přelomu roku 2007/2008 po návratu z působení v jednom z nejprestižnějších světových souborů tanečního divadla – Nederlands Dans Theater Jiřího Kyliána. Společná vize vybudovat v Praze svůj vlastní soubor současného tance dala vzniknout značce 420PEOPLE, jenž v současné době slaví na české i mezinárodní taneční a divadelní scéně již 15 let.

 

Vstupné

150 Kč
děti a studenti do 26 let 50 Kč

Více informací

www.420people.org/repertoar/ever
děti do 5 let zdarma

Líbí se vám tato akce?

share