20. 5. 2019 JIŽ PROBĚHLO

4TET – Zbrusu nová koncertní verze V

19:30 | sál Multifunkčního centra LArt

Již téměř 16 let udivuje diváky svými neuvěřitelnými pěveckými, ale i hereckými výkony a nápady VOKÁLNÍ SESKUPENÍ 4TET. Gentlemani v cylindrech opět připravili originální podívanou.

Původní termín koncertu – 21. 2. 2019 byl kvůli pozdějšímu otevření kulturního domu přesunut na 20. 5. 2019. Vstupenky koupené na únorový termín budou platné i v náhradním termínu, v případě, že vám květnový termín nevyhovuje, peníze za již zakoupené vstupenky vrátíme.

 

Verze V., kterou připravil se 4TETem stejný tým, jako verze předešlé, je scénicky a obsahově úplně jiná. Co ale zůstalo, je umělecky plnohodnotný, precizní a přitom osobitý projev vokálního seskupení, který se snoubí s již pověstnou dokonalostí a profesionalitou Jiřího Korna.

Úžasné vokální výkony, nepřehlédnutelný design kostýmů Marie Markové a Jana Boušky, překvapivě originální pojetí aranžmá a neotřelé harmonie Jiřího Škorpíka i temperamentní herecké až „taneční“ výkony některých aktérů na jevišti. To vše rozhodně nenechá nikoho chladným a odměnou jsou jim vždy vyprodané koncerty s neopakovatelnou atmosférou.

 

tenor David Uličník

baritone 1 Jiří Korn

baritone 2 Jiří Škorpík

bass Dušan Kollár

Vstupné

600 Kč/750 Kč (lóže)

Vstupenky k prodeji v Infocentru Lanškroun a na www.kclanskroun.cz.

Více informací

tereza.spatenkova@kclanskroun.cz

Líbí se vám tato akce?

share