15. 10.

Agentura DAP: O chytrém Honzovi a krásné Madlence

16:00 | sál Multifunkčního centra LArt

Honza – snad netypičtější postava českých lidových i klasických pohádek. V této pohádce bojuje proti zlu nejen odvahou, ale i chytrostí a důmyslem a k získání štěstí stačí někdy i bystrý selský rozum. Výpravná pohádka s klasickou zápletkou se scénickou hudbou a písničkami.

Honza – snad netypičtější postava českých lidových i klasických pohádek.

A jaký je Honza v naší pohádce? Na začátku příběhu se jeví  jako mile uličnický, trochu lenivý nenasyta, postupně se však projevují i jiné jeho vlastnosti. Jako v každé pohádce o Honzovi i ten náš odchází do světa s typickým rancem máminých buchet. Jak si náš hrdina ve světě bude mít?  Nechte se překvapit. Honza v našem příběhu reprezentuje dobro, je to chlapík s upřímným srdcem, se smyslem pro spravedlnost, nejen odvážný, ale i důvtipný.

Divadelní Agentura Praha pořádá již déle než 25 let převážně zájezdová divadelní představení pro dospělé a pro děti. Všechna představení jsou bohatě kostýmovaná, výpravná a s hudbou.
U diváků mají příznivý ohlas. To platí o hrách pro dospělé i pro děti.

Například každá z jejich dosud hraných pohádek měla minimálně 220 – 250 úspěšných repríz.
Každou uvedenou pohádku vidělo přes 45.000 dětí. Hrají po celé republice. Divadelní Agentura Praha spolupracuje pouze s profesionálními herci a režiséry, často zvučných jmen.

Vstupné

90 Kč

Více informací

www.dappraha.cz

Líbí se vám tato akce?

share

Uzavření pokladny KC Lanškroun

Vážení návštěvníci, pokladna Kulturního centra Lanškroun bude od pondělí 8. srpna 2022 do 31. srpna 2022 UZAVŘENA. Vstupenky je možné zakoupit v Infocentru Lanškroun a online na našem webu. Děkujeme za pochopení.