15. 10. 2022 JIŽ PROBĚHLO

Agentura DAP: O chytrém Honzovi a krásné Madlence

16:00 | sál Multifunkčního centra LArt

Honza – snad netypičtější postava českých lidových i klasických pohádek. V této pohádce bojuje proti zlu nejen odvahou, ale i chytrostí a důmyslem a k získání štěstí stačí někdy i bystrý selský rozum. Výpravná pohádka s klasickou zápletkou se scénickou hudbou a písničkami.

Honza – snad netypičtější postava českých lidových i klasických pohádek.

A jaký je Honza v naší pohádce? Na začátku příběhu se jeví  jako mile uličnický, trochu lenivý nenasyta, postupně se však projevují i jiné jeho vlastnosti. Jako v každé pohádce o Honzovi i ten náš odchází do světa s typickým rancem máminých buchet. Jak si náš hrdina ve světě bude mít?  Nechte se překvapit. Honza v našem příběhu reprezentuje dobro, je to chlapík s upřímným srdcem, se smyslem pro spravedlnost, nejen odvážný, ale i důvtipný.

Divadelní Agentura Praha pořádá již déle než 25 let převážně zájezdová divadelní představení pro dospělé a pro děti. Všechna představení jsou bohatě kostýmovaná, výpravná a s hudbou.
U diváků mají příznivý ohlas. To platí o hrách pro dospělé i pro děti.

Například každá z jejich dosud hraných pohádek měla minimálně 220 – 250 úspěšných repríz.
Každou uvedenou pohádku vidělo přes 45.000 dětí. Hrají po celé republice. Divadelní Agentura Praha spolupracuje pouze s profesionálními herci a režiséry, často zvučných jmen.

Vstupné

90 Kč

Více informací

www.dappraha.cz

Líbí se vám tato akce?

share