15. 12. 2019 JIŽ PROBĚHLO

III. adventní neděle – Poutníci – COUNTRY VÁNOCE

17:00 | náměstí J. M. Marků

Poutníci začali v tomto roce už 49. sezonu. Za tu dlouhou dobu se v kapele vystřídala řada muzikantů z nichž někteří patřili a patří mezi to nejlepší co český bluegrass mohl a může nabídnout, Robert Křesťan, Luboš Malina, Svaťa Kotas nebo Jan Máca.

Současná sestava hraje ve stejném obsazení již 10 let. Na bendžo a dobro je to Peter Mečiar, na mandolínu Jan Máca, kytarista a zpěvák je Jakub Bílý a moje maličkost se jmenuje Jiří Pola – Karas, kontrabasista a kapelník.

Tentokrát k vám kapela přijede s programem „ Country Vánoce.“

V první části tohoto vystoupení zazní nejslavnější poutnické skladby jako jsou : Panenka, Pojďme se napít či Hotel Hillary. Během programu samozřejmě zazní také vánočně laděné písničky a to z oblasti swingu a country hudby / Dárek vánoční, Rolničky či Bílé vánoce /.

Závěrem skupina zahraje i koledy, Pásli ovce Valaši, Tichá noc a jiné, upravené pro bendžo, mandolínu, kytaru a kontrabas. A tyto písničky budou tvořit základ výše uvedeného programu „Country Vánoce.“

Sledujte událost na facebooku ať vám nic neunikne: https://www.facebook.com/events/855596631536085/

 

15. 12. nám J. M. Marků

  • 16:00 kapela PPS Ústí nad Orlicí-koncert je zrušený
  • 17:00 COUNTRY VÁNOCE s Poutníky
  • 18:00 Lanškrounská 12 (vánoční písně)

Vstupné

bez vstupného

Více informací

josefina.kratka@kclanskroun.cz

Líbí se vám tato akce?

share

Uzavření pokladny KC Lanškroun

Vážení návštěvníci, pokladna Kulturního centra Lanškroun bude od pondělí 8. srpna 2022 do 31. srpna 2022 UZAVŘENA. Vstupenky je možné zakoupit v Infocentru Lanškroun a online na našem webu. Děkujeme za pochopení.