18. 6. 2021 JIŽ PROBĚHLO

Divadélko na koleně: Doktor Honza

16:00 | zámecká zahrada

Vážení přátelé, srdečně vás zveme na zahájení Lanškrounského kulturního léta. Přijďte si s námi užít ŽIVOU KULTURU pod širým nebem v zámecké zahradě. Celodenní program zahájí ZÁBAVNÉ ODPOLEDNE PRO DĚTI. Těšit se můžete na pohádku Doktor Honza, soutěže od DDM Damián Lanškroun a na BESIP stánek s aktivitami pro děti i dospělé.

Těšíme se na vás. ❤️

16.00 Divadélko na koleně: Doktor Honza

Pohádka o rozmlsané a nafoukané princezně. Jednoho krásné den se unavený cesťář Honza dostane k léčení a vykurýruje takovouto princeznu jedna radost. Poučná pohádka pro děti o zdravém papaní.

Režie: Daniela Vacková
Hudba: Vojtěch Duřt
Výprava: Vladimír Valter
Hrají: Eva Miškovič, Petr Strnad, Šimon Knápek

16.45 Soutěže pro děti – Dům dětí a mládeže DAMIÁN Lanškroun, BESIP stánek s aktivitami pro děti i dospělé (kolo štěstí, soutěže o ceny, „opilé“ brýle aj.)

 

Občerstvení zajištěno – limonády, víno, pivo

LUNCHCROWN – dobroty z grilu (klobásy, steaky, hermelín), saláty, párek v rohlíku, hranolky, burger s trhaným masem 

Aby Vaše návštěva proběhla co nejbezpečněji pro Vás, diváky, ale i pro všechny zaměstnance, prosíme Vás o dodržování základních hygienických pravidel, která jsou stanovena na základě vládních opatření pro pořádání kulturních akcí.

Těšíme se na Vaši návštěvu a zároveň Vám velmi děkujeme za dodržování všech hygienických opatření.

  • Respirátor (je možné zakoupit na pokladně)
  • Splnění jedné z podmínek (elektronické nebo písemné potvrzení o negativním antigenním nebo PCR testu, čestné prohlášení o negativním antigenním nebo PCR testu do 180 dní od prodělání nemoci COVID-19, 21 dní po první dávce očkování

U dětí mladších 6 let není testování požadováno!

Vstupné

Vstupné dobrovolné

Více informací

http://nakolene.cz/

Líbí se vám tato akce?

share