9. 11.

Folker Bohnet, Alexander Alexy: Oscar pro Emily – Studio DVA divadlo

19:00 NÁHRADA ZA POPRASK NA LAGUNĚ | sál Multifunkčního centra LArt

Divadelní představení Oscar pro Emily – Studio DVA divadlo – náhrada za hru Poprask na laguně.

Vážení diváci, dne 10.03.2020 jsme byli nuceni zrušit divadelní představení Poprask na laguně a to z důvodu vyhlášení nouzového stavu usnesením vlády ČR a následného přijetí krizových opatření.
S agenturou jsme neustále jednali o možném náhradním termínu. Vzhledem k této mimořádné situaci a k pracovní vytíženosti herců (jak paní Holubové, Krausové tak i pana Klepla) nešel vyjednat náhradní termín. Zvolili jsme tedy náhradní hru, konverzační komedii s překvapivými zvraty – Oscar pro Emily, ve které se nám představí známí herci: Carmen Mayerová a Petr Kostka. Termín představení je 9. 11. 2020.  Děkujeme za pochopení.

Každý návštěvník akce je povinný mít zakrytá ústa a nos rouškou či jiným způsobem. Na akci budou zajištěny specifické hygienické podmínky v souladu s aktuálním nařízením vlády.

Konverzační komedie s překvapivými zvraty.

Stárnoucí manželský pár Emily a Henry čekají na předávání Oscarů. Oba doufají, že jejich celoživotní herecké dílo bude odměněno. Čas do večerního ceremoniálu si krátí diskusemi o vhodném oblečení a vzpomínkami. Jakmile se objeví Jeff z donáškové služby, mají konečně publikum, které tolik potřebují. Mladý poslíček ovšem svými zvídavými otázkami brzy odhalí, že ne vše, co si myslí a říkají, je pravda. A na závěr přijde velké překvapení…

Emily Whiteová: Carmen Mayerová
Henry Porter: Petr Kostka
Jeff Bloom: Václav Jílek / Ivan Lupták

Vstupné

Doprodej: 580 Kč/ 250 Kč (1. řada balkón a lóže) / 520 Kč (5. – 10. řada balkón).

Držitel průkazu ZTP/P – sleva 50 % z ceny vstupenky, doprovod má nárok na vstupenku zdarma.

Držitel průkazu ZTP – sleva 50 % z ceny vstupenky.

Více informací

tereza.spatenkova@kclanskroun.cz

Líbí se vám tato akce?

share