13. 3. JIŽ PROBĚHLO

Kapela NAŽIVO

17:00 | sál Multifunkčního centra LArt

Přijďte se pobavit s dvojkou NAŽIVO, zatančit si a zazpívat písničky napříč žánry. Zazní spousta muziky, ať už té známé, nebo vlastní tvorby, kterou můžete znát třeba z hudebních kanálů TV Šlágr, či TV Senzi.

Přijďte se pobavit s dvojkou NAŽIVO, zatančit si a zazpívat písničky napříč žánry. Zazní spousta muziky, ať už té známé, nebo vlastní tvorby, kterou můžete znát třeba z hudebních kanálů TV Šlágr, či TV Senzi. NAŽIVO, to je muzika, která má srdce. Kapela má dva členy: Jan a Antonín Šauer.

Jan Šauer (klávesy, zpěv)

„Muzika je od dětství moje záliba a nyní i práce. Hraji hlavně na klávesy ale pro radost vezmu do rukou kytaru, nebo harmoniku. Jsem textař a skladatel. Profesionálně se také věnuji nahrávání zvuku ať už našich vlastních písniček, nebo hudby na zakázku. Hodně času trávím ve studiu ale nejraději hraji lidem ať už na soukromých či veřejných akcích.“

Antonín Šauer (syntezátor, akordeon, foukací harmoniky, zpěv)

„Muzika je můj velký celoživotní koníček. Od mala mě přitahovaly klávesové nástroje. Hraji na klávesy, akordeon (nově vlastníme el. akordeon Roland – ukázky zde). Zahraji na akustickou kytaru, el. kytaru a třeba foukací harmoniku. Jsem skladatel a textař. Ve studiu vytvářím aranžmá nahrávek. Na živých akcích improvizuji a dobarvuji muziku vyhrávkami.

Od našeho vzniku jsme odehráli desítky akcí, jako jsou koncerty, slavnosti měst, plesy, zábavy, firemní večírky, svatby, narozeniny a další. Máme projezděnou Českou republiku doslova křížem krážem. Na koncertech hrajeme hlavně vlastní tvorbu, která je žánrově velmi pestrá.V případě svateb, narozenin, plesů a zábav nabídneme ty nejznámější, převážně české písničky různých žánrů, které můžeme doplnit vlastní tvorbou. Naše kapela vystupuje v TV, kde prezentujeme vlastní tvorbu. Momentálně nás můžete vidět na stanici Barrandov Family, Šlágr TV a slovenské TV Senzi.“

V čem jsou originální?

Originalita kapely Naživo je třeba v tom, že při produkci známých písniček zásadně nepoužívají midi podklady ani žádné jiné nahrávky. Zvuk, který jde k vašim uším je výsledkem reálné hry na nástroj.  Můžete slyšet z ukázek na jejich webu, že známé písničky podání Antonína a Jana nezní jako originály. To je právě na důkaz živé hry. Dále jsou pak lidmi ceněni pro jejich vlastní rozsáhlou tvorbu, která je žánrově velmi pestrá.

 

 

Vstupné

250 Kč

Více informací

www.nazivo-music.cz

Líbí se vám tato akce?

share