14. 11. 2018 JIŽ PROBĚHLO

Maxipes Fík: Divadlo Krapet Praha

8:15, 10:00 | sál lanškrounského zámku

Divadelní hra podle knihy Rudolfa Čechury a Jiřího Šalamouna. Představení nejen pro školy, také pro rodiče a prarodiče s dětmi.

Tatí, já byfem chtěla pfa.“ řekla Ája. Tak jí tatínek koupil psa.,,Jmenuje se Rek“oznámil. A protože Ája neuměla říkat R, říkala mu Fek. ,,To už mu můžeme říkat Fík“ řekl tatínek. No a tak to všechno začalo.

Z malého pejska vyrostl velký pes Fík a z malého dobrodružství začalo velké. A že je to pes neobyčejný? No, který pes se dostane až do školy, kde se naučí psát a počítat? Nebo dojde páníčkovi pro pivo, dostane angažmá v cirkusu? Viděli jste někdy psa, který řídí auto?

Dokonce se vydá do světa skoro až na kraj světa a objeví spoustu věcí a potká spoustu lidí a má po celém světě  kamarády, protože s Fíkem zažije každý moc legrace.  Ale jak se říká všude dobře doma nejlíp. Moc rád se vrátí domů a zdají se mu velice divoké psí sny, dokonce i o Vánocích. Jak to všechno s Fíkem bylo? To se uvidí! ,,Tak neváhejte a přijďte. Bude psina! Haf!“

Představení trvá cca 60 minut .

Činohra spojená s loutkou vhodná pro děti od 3 let, MŠ a 1. stupeň ZŠ

Vstupné

80 Kč

Více informací

tereza.spatenkova@kclanskroun.cz

Líbí se vám tato akce?

share

Uzavření pokladny KC Lanškroun

Vážení návštěvníci, pokladna Kulturního centra Lanškroun bude od pondělí 8. srpna 2022 do 31. srpna 2022 UZAVŘENA. Vstupenky je možné zakoupit v Infocentru Lanškroun a online na našem webu. Děkujeme za pochopení.