17. 6. 2023 JIŽ PROBĚHLO

Večer s cimbálovou muzikou Cimballica

19:00 | zámecká zahrada

Vážení přátelé, srdečně vás zveme na zahájení kulturního léta v rámci kterého vystoupí CIMBÁLOVÁ MUZIKA CIMBALLICA. Přijďte si s námi užít živou kulturu pod širým nebem v naší krásné zámecké zahradě. Občerstvení zajištěno (italská sudová vína, croissanty, koktejly, ovocné a bylinkové limonády, wafle, zmrzlina). Těšíme se na vás. ❤️

Cimballica, kterou můžete znát z TV Prima z pořadu Československo má talent, přináší originální díla, odvážné aranže, neobvyklé hudební kombinace, nový image a netradiční pojetí vážné hudby, folkloru a filmové hudby.

Repertoár kapely je velice obsáhlý a Cimballica se rozhodně nebrání ani čistě folklorním melodiím, které byly hlavním repertoárem v době jejího vzniku. Nicméně posluchači se mohou především těšit na melodie ovlivněné filmovými skladateli: Hansem Zimmerem, Jamesem Hornerem, Ennio Morriconem nebo kapelou Metallica a finskou cellovou formací Apocalyptica. Dále má Cimballica v repertoáru System Of A Down, Sting, Leonard Cohen, Bryan Adams a mnoho dalších…

Hudební seskupení Cimballica bylo založeno v roce 2010 houslistou Filipem Prechtlem, kdy oslovil pětici hudebníků z Brna. Filip Prechtl je vedoucím kapely a také autorem všech aranží. Jeho hlavním záměrem bylo spojit žánr populární a filmové hudby a takto pro posluchače vytvořit nový hudební zážitek, který nadchne a pobaví. Klasické uspořádání cimbálové muziky je dále rozšířeno o violoncello.

* Občerstvení zajištěno.
* V případě nepříznivého počasí se akce přesouvá na sál lanškrounského zámku
*Pro vaše pohodlí vám budou k dispozici podsedáky. V případě většího zájmu o představení se může stát, že nevyjde na každého, doporučujeme tedy donést si vlastní deku.

 

Italská sudová vína

Esko bistro – wafle, zmrzlina, croissanty

Domácí ovocné a bylinkové limonády, koktejly

Vstupné

předprodej 220 Kč
na místě 260 Kč

Více informací

prodej@kclanskroun.cz

Líbí se vám tato akce?

share