19. 2. 2020 JIŽ PROBĚHLO

Zuzana Bubílková a Hynek Tomm

19:00 | sál Multifunkčního centra LArt

Večerem plným veselého vyprávění, satirických glos a krásných písniček vás provede legendární novinářka, publicistka, moderátorka, první dáma české politické satiry Zuzana Bubílková a Hynek Tomm.

Zuzana Bubílková, přezdívaná Bubu, je česká komička, televizní novinářka, publicistka a moderátorka. Jejími nejznámějšími televizními a divadelními pořady se staly politicky laděné satirické cykly, které připravovala společně s Miloslavem Šimkem.

V Československé televizi společně s Otou Černým uváděla pořad Co týden dal. Po rozpadu Československa přesídlila do České republiky a pracovala v České televizi, souběžně s tím také v soukromém rádiu Frekvence 1. Z té doby pochází také její první kontakty s Divadlem Jiřího Grossmanna, kde zpočátku vystupovala v pořadech Miloslava Šimka nejprve pohostinsky, později pravidelně a systematicky. Od roku 1995 pak také pravidelně vystupovali se satirickým pořadem S politiky netančím na veřejnoprávní České televizi a později pod názvem Politické harašení aneb S politiky stále netančíme na TV Nova.

Na začátku roku 2008 se vrátila na ČT1 a moderovala pořad Co týden vzal. Ale v polovině roku 2008 její pořad zrušili kvůli narážce na Tomáše Cikrta.Od roku 2009 do roku 2013 se objevovala na tehdy nové televizní stanici TV Barrandov (např. pořady Politická střelniceBubu hledá chlapa,…) a od srpna 2013 byla moderátorkou na Šlágr TV. Od března 2014 bylo možné Zuzanu Bubílkovou vidět na TV Regina v pořadech BUBU show a Kamarádky. Od dubna 2018 glosuje aktuální dění v pořadu Bez urážky! na Blesk TV. Je také moderátorkou Rádia Impuls.

zdroj: wikipedie.cz

Hynek tomm – ROMANTICKÝ TENOR

  • jeho pěvecké začátky patří do období dětství, rodného města Cheb, kde navštěvoval Hudební lidovou školu.
  • v kategorii do 15let zvítězil v celorepublikovém kole soutěže v sol. zpěvu. Uvedla jej Česka televize.
  • absolvoval konzervatoř obor operní zpěv u profesorky a zpěvačky Lilky Ročákové.
  • čtyři roky pusobil v divadle J.K.Tyla v Plzni, dále pak v Hudebním divadle Karlín, v divadle Semafor.
  • účinkoval v muzikálu Hair, nazpíval solový part na CD muzikálu Zmrzlinka Michala Davida.
  • dále pak učinkoval v hl.roli v muzikálu Kladivo na čarodějnice v režii Marka Dobrodinského.
  • ve filmu Kluci, to je víla, v režii Milana Růžičky, si zahrál dvojroli Čerta a zpěváka, film je zatím neuveden.
  • nazpíval ústřední písen pod film Kamenák 3 , a zároven k titulkám duet s Yvettou Blanarovičovou.

Na podzim r. 2003 pokřtil v Praze své první sólové CD Hynek Tomm Tobě – Vám, jehož kmotry byli Felix Slováček, Eva Pilarová, Helena Zeťová.

Na tomto albu se podíleli skladatelé Mersi a Jan Brabenec (Děda Mládek Illegal band), textaři Pavel Cmíral, Vladimír Poštulka a další. Stěžejní skladba alba byla písen Mám strach pusu ti dát, , kterou pro Hynka napsal Michal David.

V tomto roce se učastní tříměsičního solového pěveckého angažmá na lodi Primadona. Představil se tak např. v Passau, v Budapešti, ve Vídni, kde jako svého hosta uvedl i E.Pilarovou.

Jako host učinkuje např. v TV Prima jízdě, v TV Prima pořadu Narozeniny Stelly Zázvorkové, zorganizoval a z incenoval pořad s operní pěvkyní Evou Urbanovou, učinkoval ve VIP Zprávách.

V r. 2007 vychází v produkci F.Rychtaříka CD s názvem …a to jsem já.. na kterém se autorsky přidavají ke zmíněným autorům Josef Fousek, Eda Krečmar a Tomáš Furbacher.

Stěžejní skladba alba je písen Touha má z repertoáru A.Bocelliho La luna Che non ce.

Věnuje se převážně koncertní činnosti a různým vystoupením – vystupuje na plesech (např. Rakousko-Uherský ples), na V.I.P. akcích, Adventních koncertech, apod..  V r. 2016 vychází CD Hynek Tomm – Srdcové záležitosti převážně z nového vlastního sol. repertoáru , kde v duetech s Hynkem uslyšíte B.Matuše, E.Pilarovou, K.Brožovou….V r 2017 za doprovodu Golden Big Band Praque dir.Petra Soviše oslavil Hynek Tomm 15let od prvního CD Galakoncertem v divadle ABC se svými VIP hosty.. Články viz sekce Média + Fotogalerie, Na rok 2019 den 15.11 připravuje křest a koncert k novému CD s texty, které pro Hynka napsal básník, textař Josef Fousek, a už nyní připravuje na r. 2020 Velký Galakoncert k uctě své zesnulé maminky…

Více info na: http://www.hynektomm.cz/

Zdroj: hynektomm.cz

Vstupné

V předprodeji 300 Kč / na místě 360 Kč

Více informací

josefina.kratka@kclanskroun.cz

Líbí se vám tato akce?

share