24. 7. 2021 JIŽ PROBĚHLO

FreshDance fest: Losers Cirque Company, workshopy, průvod obřích ryb, akční malba, Fireshow

10:00 - 21:30 | sál Multifunkčního centra LArt, zámecká zahrada

Lanškroun ožije tancem, hudbou i výtvarným uměním! FRESHDANCE FEST- tanec v ulicích Lanškrouna. První ročník multižánrového festivalu již 22. – 25. července.
Naše město se na čtyři dny stane místem, kde se propojí všichni milovníci tance, pohybu, hudby , výtvarného umění a kultury jako celku. Užijí si ho děti i dospělí, široká veřejnost i profesionální tanečníci. Zažijeme drobná vizuální zastavení i velká představení v LArtu. Pojďte s námi rozhýbat Lanškroun! #ROZTANČÍMELANŠKROUN

Zámecká zahrada

10:00 Jóga s Verčou Marešovou

11:00 Fitmami – workshop pro maminky s kočárky s Martinou Vernerovou

14:00 Akční malba – happening pro děti i dospělé

15:00 Workshop brazilská Capoeira (bojový tanec) pro děti i dospělé / Michal Toman

15:30 Workshop Slackline /chůze po laně/ s Losers Cirque Company (Kirill Yakovlev)

Jiráskovo náměstí

14:30 – 18:00  V.O.S.A. Theatre RYBY- animační průvod obřích ryb (trasa do zámecké zahrady – sídliště Dvorské Lány – náměstí J. M. Marků – Pivovarská zahrada – Kino Lanškroun – Multifunkční centrum LArt)

LArt

18:00 živé sochy

18:30 workshop fireshow POSTRPOI (žonglování s míčky, točení s poi – koule na provázku) pro děti i dopělé

20:00 Losers Cirque Company: Konkurz
→ KOUPIT VSTUPENKU ←

21:30 Fireshow POTRSPOI

Forea

9:00 – 17:30 Taneční workshopy – https://www.kclanskroun.cz/akce/freshdance-fest-workskhopy/

 

PODMÍNKY PRO ÚČAST NA FESTIVALU

LOSERS CIRQUE COMPANY
Losers Cirque Company patří k předním představitelům nového cirkusu. Populární divadelní spolek performerů – herců, akrobatů, mimů a tanečníků. Skupina boří hranice možností lidského těla a zákony gravitace, s neodolatelnou hravostí, pohybovou grácií, elegancí a šarmem. Zakladateli jsou Petr Horníček a Zdeněk Moravec. Na jejich repertoáru najdeme oceňovaná novocirkusová představení jako The Loser(s) – (2014), Wall(s) & Handbags (2015), Beach Boys (2016), Kolaps (2017), Vzduchem (2018), EGO (2018) a Heroes (2019).

KONKURZ
Akrobatická show pestrá jako skupina uchazečů. Losers Cirque Company uvádí Konkurz, ve kterém o vítězi rozhodnou sami diváci.
Konkurz, casting, výběrové řízení, přijímačky. Každý se alespoň jednou v životě snažil být ten nejlepší. Pro většinu účastníků konkurz skončí zpravidla zklamáním. Účastní se stále dokola, dokud neuspějí. Přišli i dnes. S propracovanými CV a hladem po vítězství. Dnes jde totiž, stejně jako pokaždé, o všechno. V honbě za úspěchem nebezpečně překračují hranice svého těla i duše. Pro vítězství jsou schopni potlačit svou osobnost i obětovat sebeúctu. Jaký je ale klíč k úspěchu ve hře bez pravidel, kde v první minutě člověka zredukují na pořadovém číslo? A co čeká vítěze? Vede z vrcholu jiná cesta než dolů?

Účinkují: Karolína Křížková, Sára Stoulilová, Josefína Vandasová, Kirill Yakovlev, Petr Dlugoš, Adam Rameš, Lukáš Borik, Petr Dvořák, Jiří Bělka

Více na: https://www.loserscirque.cz/

 

 

Vstupné

Losers Cirque Company: Konkurz 350 Kč
Děti do 18 let 175 Kč / děti do 6 let zdarma (vstupenky se slevou nelze zakoupit online)

Ostatní představení v rámci festivalu, konaná 24.7., jsou přístupná zdarma.

Více informací

prodej@kclanskroun.cz
778 113 420

Líbí se vám tato akce?

share