24. 7. 2021 JIŽ PROBĚHLO

FreshDance fest: Losers Cirque Company, workshopy, průvod obřích ryb, akční malba, Fireshow

10:00 - 21:30 | sál Multifunkčního centra LArt, zámecká zahrada

Lanškroun ožije tancem, hudbou i výtvarným uměním! FRESHDANCE FEST- tanec v ulicích Lanškrouna. První ročník multižánrového festivalu již 22. – 25. července.
Naše město se na čtyři dny stane místem, kde se propojí všichni milovníci tance, pohybu, hudby , výtvarného umění a kultury jako celku. Užijí si ho děti i dospělí, široká veřejnost i profesionální tanečníci. Zažijeme drobná vizuální zastavení i velká představení v LArtu. Pojďte s námi rozhýbat Lanškroun! #ROZTANČÍMELANŠKROUN

Zámecká zahrada

10:00 Jóga s Verčou Marešovou

11:00 Fitmami – workshop pro maminky s kočárky s Martinou Vernerovou

14:00 Akční malba – happening pro děti i dospělé

15:00 Workshop brazilská Capoeira (bojový tanec) pro děti i dospělé / Michal Toman

15:30 Workshop Slackline /chůze po laně/ s Losers Cirque Company (Kirill Yakovlev)

Jiráskovo náměstí

14:30 – 18:00  V.O.S.A. Theatre RYBY- animační průvod obřích ryb (trasa do zámecké zahrady – sídliště Dvorské Lány – náměstí J. M. Marků – Pivovarská zahrada – Kino Lanškroun – Multifunkční centrum LArt)

LArt

18:00 živé sochy

18:30 workshop fireshow POSTRPOI (žonglování s míčky, točení s poi – koule na provázku) pro děti i dopělé

20:00 Losers Cirque Company: Konkurz
→ KOUPIT VSTUPENKU ←

21:30 Fireshow POTRSPOI

Forea

9:00 – 17:30 Taneční workshopy – https://www.kclanskroun.cz/akce/freshdance-fest-workskhopy/

 

PODMÍNKY PRO ÚČAST NA FESTIVALU

LOSERS CIRQUE COMPANY
Losers Cirque Company patří k předním představitelům nového cirkusu. Populární divadelní spolek performerů – herců, akrobatů, mimů a tanečníků. Skupina boří hranice možností lidského těla a zákony gravitace, s neodolatelnou hravostí, pohybovou grácií, elegancí a šarmem. Zakladateli jsou Petr Horníček a Zdeněk Moravec. Na jejich repertoáru najdeme oceňovaná novocirkusová představení jako The Loser(s) – (2014), Wall(s) & Handbags (2015), Beach Boys (2016), Kolaps (2017), Vzduchem (2018), EGO (2018) a Heroes (2019).

KONKURZ
Akrobatická show pestrá jako skupina uchazečů. Losers Cirque Company uvádí Konkurz, ve kterém o vítězi rozhodnou sami diváci.
Konkurz, casting, výběrové řízení, přijímačky. Každý se alespoň jednou v životě snažil být ten nejlepší. Pro většinu účastníků konkurz skončí zpravidla zklamáním. Účastní se stále dokola, dokud neuspějí. Přišli i dnes. S propracovanými CV a hladem po vítězství. Dnes jde totiž, stejně jako pokaždé, o všechno. V honbě za úspěchem nebezpečně překračují hranice svého těla i duše. Pro vítězství jsou schopni potlačit svou osobnost i obětovat sebeúctu. Jaký je ale klíč k úspěchu ve hře bez pravidel, kde v první minutě člověka zredukují na pořadovém číslo? A co čeká vítěze? Vede z vrcholu jiná cesta než dolů?

Účinkují: Karolína Křížková, Sára Stoulilová, Josefína Vandasová, Kirill Yakovlev, Petr Dlugoš, Adam Rameš, Lukáš Borik, Petr Dvořák, Jiří Bělka

Více na: https://www.loserscirque.cz/

 

 

Vstupné

Losers Cirque Company: Konkurz 350 Kč
Děti do 18 let 175 Kč / děti do 6 let zdarma (vstupenky se slevou nelze zakoupit online)

Ostatní představení v rámci festivalu, konaná 24.7., jsou přístupná zdarma.

Více informací

prodej@kclanskroun.cz
778 113 420

Líbí se vám tato akce?

share

Uzavření pokladny KC Lanškroun

Vážení návštěvníci, pokladna Kulturního centra Lanškroun bude od pondělí 8. srpna 2022 do 31. srpna 2022 UZAVŘENA. Vstupenky je možné zakoupit v Infocentru Lanškroun a online na našem webu. Děkujeme za pochopení.